Agentura Marketing Angels ve spolupráci s Nadací Naše dítě připravila společensko – charitativní projekt MALUJME SRDCEM

Partneři projektu

Aby bylo možné projekt organizačně zabezpečit je nezbytné najít ty správné partnery. Jsme nesmírně vděčné, že jsme takové našly a všem jim ze srdce děkujeme!

GENERÁLNÍ PARTNEŘI

Nikon

Japonská společnost Nikon, jež vznikla v roce 1917, patří k největším a k nejvíce ceněným výrobcům opto-elektroniky na světě. Za tuto pozici na trhu vděčí především své filozofii, která zní: „Jenom nejlepší produkt je dostatečně dobrý“. Vysokou kvalitu výrobků Nikon, jejich odolnost a spolehlivost vyhledávají už léta profesionálové a také čím dál větší skupina amatérských fotografů z celého světa.

www.nikon.cz

TIPtravel

Cestovní kancelář TIP travel zahájila prodej letních pobytových zájezdů od letošní sezóny 2014 i v České republice. Zakladatelem společnosti je nejúspěšnější slovenský tour operátor TIP travel a.s. s 25-letou historií, zkušenostmi, silným finančním zázemím a pevnými partnerskými vztahy v celé mediteránské oblasti.
TIP travel a.s. je největším operátorem leteckých zájezdů na Slovensku a nejvýznamnějším partnerem české letecké společnosti Travel Service na slovenském charterovém trhu.

www.tiptravel.eu

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

strahovskyKlaster

Královská kanonie premonstrátů na Strahově patří mezi nejstarší doposud existující kláštery premonstrátského řádu na světě. Od založení v roce 1143 nebyla kontinuita její existence prakticky přerušena.

www.strahovskyklaster.cz

topHotels

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých 8 km jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností. V současnosti představuje, díky své velké kapacitě, jeden z největších kongresových a ubytovacích hotelů v Evropě.

www.tophotel.cz


ODBORNÝ PARTNER

maliarskePlatno

……… ako doma, pohodlne, bezpečne a bez obáv.

Mladý rodinný podnik s kreatívnou dušou a bohatými skúsenosťami, ktorý sa snaží chápať potreby klientov ako svoje vlastné, prináša teplo domova prostredníctvom ľudského, ale aj profesionálneho prístupu každému zákazníkovi. Vďaka ich dôvere dlhodobo a úspešne pôsobí v oblasti umenia, módy, či zásielkového predaja nielen na slovenskom, ale aj na českom internetovom trhu: www.maliarskeplatno.sk, www.malirske-platno.cz

GASTRO PARTNER Vernisáže

tomanovsky

Mladé vinařství ze Slovácka, které navazuje na tradici a zkušenosti několika vinařů a vinařských rodin z Petrova a okolí. Vinařství obhospodařuje cca 1 ha vlastních a pronajatých vinic v oblasti Bílých Karpat. Roční produkce v řádu několika tisíc lahví je odrůdově redukována na vína typická pro oblast Bílých Karpat jako jsou Rulandské bílé, Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Frankovka a další. Filozofie vinařství je založena na šetrném zpracování hroznů a minimalizaci použití chemických a podpůrných prostředků při fermentaci a zrání vína. Hlavním degustačním prostorem vinařství jsou historické vinné sklepy Petrov-Plže, pro českého diváka známé ze seriálů Slovácko sa nesúdí, Četnické humoresky a filmu Jak básníkům chutná život.

www.tomanovsky.cz

PROJEKT PODPOŘILI